2013. szeptember 11., szerda

Honda/Mitsubishi Karosszérialakatosok,LandRover/Volvofényezők-Norvégia

Angolul középfokon beszélő szakemberek jelentkezését várjuk NORVÉGIAI munkavégzésre az alábbi pozíciókba:

Honda/Mitsubishi Karosszéria lakatosok,

Land Rover/Volvo fényezők

ELVÁRÁSOK:

• Szakképzettség

• Minimum 3 év szakmai tapasztalat márkaszervizben

• Jó angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

NORVÉGIA különböző településein lévő márkaszervizekben.

Kérjük, hogy küldje el ANGOL nyelvű önéletrajzát az e-mail címünkre.

JUTTATÁSOK:

VERSENYKÉPES FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

170 NOK/óra az egy hónapos próbaidő alatt, 180 NOK/óra a próbaidő letelte után,

18 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel,

37,5 órás munkahét,

Teljeskörű támogatás a szállással kapcsolatban,

munkavállalási engedély,

tartózkodási engedély,

adóügyi regisztráció

Egyéb juttatások: biztosítás, fizetett szabadság, munkaruha és cipő, szerszámok, állami családi pótlék, asszisztencia az első két évre szóló adó visszaigényléshez (állami juttatás), norvég nyelvtanfolyam (opcionális)

PBS International Kft
Telefon + 36 1 786 5666

Forrás:aprod.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!"