2013. szeptember 26., csütörtök

Targoncavezető - Hollandia

Holland partnereink részére keresünk logisztikai és termelési területre, targoncavezető pozícióba munkavállalókat Hollandiába.

Feladatok / Tasks
anyagmozgatás,
raktár kezelése,
be- és kirakodás,
komissiózás,
bevételezés,
árukiadás

Elvárások / Requirements
munkába állás néhány napon belül
magasemelésű targoncavezetői engedély középfokú végzettség
angol társalgási szint szóban
min 3 hónap megszakítás nélküli munkavégzés és kint tartózkodás
2 v. 3 műszakban történő munkavégzés
3 hónapnál nem régebbi Erkölcsi bizonyítvány

Előny:
B kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk / Our offer
3 6 hónapos határozott idejű munkaviszony
szállás és munkába járás biztosítása
versenyképes fizetés és juttatások

Munkavégzés helye / Location
Hollandia

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján: https://www.randstad.hu/regisztracio/?pid=32069

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu