2013. szeptember 15., vasárnap

Bankett Supervisor München

Munkakör fontosabb elemei:
a bankett vezetés munkájának támogatása a részleghez tartozó napi feladatok elvégzésével,
a vezetés és a munkavállalók közötti kommunikáció,
rendezvények felügyelete, szakmai tanácsokkal való segítése,
Marriott előírások betartása,
az előírások szerint, a rendezvényekről dokumentáció készítése és napi vezetése,
felszolgálók munkabeosztásának elkészítése,
egyéb, a közvetlen vezető által kiadott feladatok elvégzése.

Elvárásaink:
3 éves szállodai szakmai tapasztalat,
vendégközpontúság,
bankett és rendezvényszervezési ismeretek
társalgási szintű angol- és német nyelvtudás,
számítógépes ismeretek, jó kommunikációs készség, nyitott, lelkes személyiség, csapatmunkára való igény.

Munkavégzés helye:
München

A jelentkezéseket (önéletrajz és motícáviós levél) a marriott51@profession.hu e-mail címre várjuk.

Az interjúk lebonyolítására Budapesten kerül sor.

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu