2013. szeptember 19., csütörtök

Hardverfejlesztő mérnök

A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata. Mérnöki és informatikai területen rész- és komplett megoldások iparág-specifikus technológiai szolgáltatója.

21 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Engineering üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársakat az alábbi területen:

Feladatok:
autóipari lámpatestek nyomtatott áramköri tervezése, fejlesztése - kapcsolási rajzok, panel layoutok és panel prototípusok stb. elkészítése-
elektromos fejlesztésék támogatása és koordinálása
részvétel fejlesztési prototípusok megvalósításában, bemérésében, tesztelésében
alkatrészlisták (BOM), méréstechnikai dokumentációk és egyéb műszaki dokumentációk karbantartása

Elvárások:
villamosmérnök végzettség
legalább 2 év autóipari területen szerzett PCB tervezési tapasztalat
magabiztos angolnyelv-tudás szóban-írásban

Előny:
CADENCE szoftverben szerzett tapasztalat
ISO 26262 ismeret
német nyelvtudás

Amit kínálunk:
dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
motivált ás motiváló csapatban való együttműködés
változatos és iparág-specifikus projektek
a hazánkban 21 éve fennálló vállalatunk stabilitása és biztonsága

Munkavégzés helye:
Ausztria (Szombathely 30 km-es vonzáskörzetében)
Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar/angol nyelvű önéletrajzát az "A-8234-100" hivatkozási szám feltüntetésével: beko738@profession.hu

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu