2013. szeptember 16., hétfő

Gépészmérnök (TESK-5096-13)

Cégjellemzők:
Partnercégünk a világ legnagyobb magasnyomású alumínium gázpalack gyártójának kizárólagos képviselője. Termékeik felhasználási területe: ipari és speciális gázok, egészségügy, légzőkészülékek, élelmiszeripar, tűzvédelem, búvárkodás, CNG járművek, stb. Lengyelországi, katowicei karbantartó üzem létesítéséhez keresünk egy új munkatársat a következő pozícióba: Gépészmérnök

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
Karbantartó üzem létrehozása Lengyelországban,
Első számú vezetői feladatok ellátása,
Gyártás kialakítása,
Gyártáshoz kapcsolódó tesztek, vizsgálatok elvégzése,
Meglévő gyártás optimalizálása,
Analízisek elvégzése, az eredmények kiértékelése, jelentések készítése,
Gyártási előírások kezelése, módosítása,
Gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása és megoldása,
Minőségbiztosítási rendszer kiépítése, működtetése, folyamatos fejlesztése.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:
Gépészmérnök végzettség,
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
Precizitás, jó problémamegoldó képesség,
Önálló és csoportban végzett munkára való készség, kreativitás,
Kisebb csoport irányításában, munkafolyamatok koordinálásában szerzett tapasztalat,
Utazási hajlandóság, mobilitás,
B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:
Gyártási és folyamatszervezési területen szerzett tapasztalat,
Lengyel vagy szlovák tárgyalóképes nyelvtudás,
Jó kommunikációs készség,
Magasnyomású eszközök ismerete,
Lean menedzsment ismerete,
Minőségbiztosítási ismeretek és tapasztalatok,
ISO 9001 auditori képzettség.

Munkavégzés helye:
Lengyelország (Katowice)

Amit kínálunk:
Változatos és önálló munkavégzési lehetőség,
Professzionális szakmai háttér,
Jó munkahelyi légkör és csapat,
Kb. féléves betanulási időszak a cég csongrádi karbantartó üzemében.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a e-mail címre bérigényének valamint a tesk11416@profession.hu címben szereplő referencia szám megjelölésével.

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu