2013. szeptember 18., szerda

Mechanikusok, Technikusok- Norvégiai álláslehetőség!

PBS International Kft.
keres munkatársat
Toyota, Ford, Suzuki, Honda/Mitsubishi, Mercedes, Saab/Citroen, BMW, Hyundai/Mazda Mechanikusok, Technikusok- Norvégiai álláslehetőség!
munkakörbe

Angolul középfokon beszélő szakemberek jelentkezését várjuk az alábbi jármű kategóriához:

Toyota,
Ford,
Suzuki,
Honda/Mitsubishi,
Mercedes,
Saab/Citroen,
BMW,
Hyundai/Mazda

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettség:

– Szakképzettség

– Minimum 3 év szakmai tapasztalat márkaszervizben

– Társalgásszintű angol nyelvtudás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

NORVÉGIA különböző településein lévő márkaszervizekben.

VERSENYKÉPES FIZETÉS, KIVÁLÓ MUNKAKÖRÜLMÉNYEK:

-170 NOK/óra az egy hónapos próbaidő alatt, 180 NOK/óra a próbaidő letelte után
- 18 hónapos szerződés, hosszabbítási lehetőséggel,
- 37,5 órás munkahét, Teljeskörű támogatás a szállással kapcsolatban,
- munkavállalási engedély
- tartózkodási engedély
- adóügyi regisztráció
- Biztosítás, fizetett szabadság, munkaruha és cipő, szerszámok, állami családi pótlék, asszisztencia az első két évre szóló adóvi
Munkavégzés helye:
Norvégia

Kérjük, hogy küldje el ANGOL nyelvű önéletrajzát az info@pbs-job.hu e-mail címre.

Forrás: profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu