2013. szeptember 27., péntek

Tehergépjármű sofőr (BUD – 04 - 032)

Cégünk Németország egyik piacvezető munkaerő közvetítő cégének együttműködő partnere
Az általunk kínált valamennyi pozíció Németországban bejelentett munkalehetőség, versenyképes fizetéssel
A felvételre kerülő kollégák számára a németországi irodahálózat a kiválasztástól kezdődően a munkavégzés teljes időtartama alatt folyamatos támogatást biztosít

Feladatok:
Veszélyes hulladékok silós szállítása, a silók tisztítása kompresszortechnikával hétköznapokon (1 fő)
Élelmiszeripari termékek, alapanyagok szállítása a megadott heti útitervek szerint változó munkanapokon, esetenként hétvégi munkavégzéssel is (1 fő)
Elvárások:
Hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
Aktív, középfokú német nyelvtudás
Érvényes B, C, E kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
ADR engedély a veszélyes hulladékok szállításához
Nagy munkabírás, megbízhatóság
Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
Kiváló anyagi juttatás (túlóra pénz, bónusz, stb)
Bejelentett munkavégzés
Hosszú távú biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Bad Kissingen környéke, Németország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, és megfelel a fent említett elvárások mindegyikének, kérem, küldje el fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre:

delego141@profession.hu

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu