2016. február 24., szerda

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/in) – Ausztria – Berg bei Wolfsthal (2.050 € bruttó/hó + pótlékok)

A Coca-Cola HBC Austria GmbH gyári munkára, 3 fő termelési munkatársat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen szakképzettség szükséges a Coca-Cola gyári állás betöltéséhez Ausztriában?

  • Élelmiszeripari végzettség előny, de nem követelmény
  • Műszaki képesítés előnyt jelent

Kell-e szakmai tapasztalat az alábbi munkakörhöz?

  • Igen! Több éves termelési munkatapasztalat (elsősorban élelmiszeripari területen) elvárt

Milyen nyelvtudás kell az alábbi termelési munkához Ausztriában?

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

Milyen egyéb kvalitással kell rendelkeznem a Coca-Cola gyári munka elnyeréséhez?

  • Megbízható, pontos, motivált, elkötelezett, rugalmas

Milyen egyéb elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell felelnem?

  • Műszaki ismeretek
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Hétvégi, ünnepnapi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

  • Termelési gépek, berendezések működtetése, tisztántartása, fertőtlenítése
  • Segítségnyújtás a gépek karbantartási, javítási munkálataiban
  • Minőségellenőrzési munkák
  • Egészségügyi és biztonsági előírások betartása
  • Dokumentáció

Mennyit keres külföldön, Ausztriában egy gyári dolgozó?

  • A cégnél 2.050 € bruttó/óra + pótlékok a kereseti lehetőség

Hogy alakul a munkaidő a cégnél?

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

Hol történik a munkavégzés?

  • Ausztria – Berg bei Wolfsthal

Hogyan lehet jelentkezni erre az ausztriai állásra?

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több ausztriai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.