2016. február 5., péntek

Gyári munka - Termelési munkatárs állás (Produktionshelfer/in) – Ausztria – Graz (1.907,53 € bruttó/hó + műszakpótlék)

A Büroring Personalmanagement GmbH gyári munkára, termelési munkatársakat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a termelési munkatárs állás betöltéséhez Ausztriában?

  • Szakképzettség nem követelmény, de a termelési, gyári munkatapasztalat elvárt

Milyen nyelvtudás az elvárt az alábbi gyári munkához Ausztriában?

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

Milyen egyéb kvalitással kell rendelkeznem a gyári állás elnyeréséhez?

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, rugalmas

Milyen további elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell felelnem?

  • Műszaki ismeretek
  • Kézügyesség
  • Több műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

  • Kézi szerelési munka tervrajz alapján (kisebb villanymotorok)
  • Különböző anyagok címkézése

Mennyit keres külföldön, Ausztriában egy gyári dolgozó?

  • A cégnél az első hónapban 1.750,03 € bruttó/hó + műszakpótlék a fizetés
  • A második hónaptól 1.907,53 € bruttó/hó + műszakpótlék a kereseti lehetőség

Hogyan alakul a munkaidő a cégnél?

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)
  • Hétfő - péntek: 06:00-14:00 / 14:00-22:00

Hol történik a munkavégzés?

  • Ausztria – Graz

Hogyan lehet jelentkezni erre az ausztriai munkára?

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több ausztriai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.