2016. február 3., szerda

Fakitermelési munka - Favágó állás (Forstarbeiter/in) – Ausztria – Wolfsberg térsége (14,20 € bruttó/óra)

A Maschinenring Personal und Service eGen cég fakitermelő munkásokat keres ausztriai munkavégzéssel!

Kezdés: 2016. márciustól!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a favágó álláshoz Ausztriában?

  • Motorfűrész kezelői képesítés és megfelelő gyakorlat kötelező

Milyen nyelvtudás kell a fakitermelési munkához Ausztriában?

  • Megfelelő szintű német nyelvtudás elvárt, amely legalább minimálisan kommunikációképes

Milyen egyéb kvalitással kell rendelkeznem, hogy elnyerjem a favágó állást?

  • Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, rugalmas

Milyen egyéb elvárást támaszt a cég a munkavállalóval szemben?

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Saját láncfűrész kötelező
  • Nincs tériszonya
  • Hegymászói tapasztalok előny
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

  • Fakitermelési munkák (láncfűrész, lombfűrész, kézifűrész használata)
  • Egyéb adódó feladatok

Milyen fizetésre számíthat külföldön, Ausztriában egy fakitermelő dolgozó?

  • A cégnél minimum 14,20 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

Hogyan alakul a munkaidő a cégnél?

  • Munkaidő: Kb. 40 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

Milyen vezetői engedély szükséges a munkához?

  • B-kat. jogosítvány, saját gépjármű a munkába járáshoz

Hol történik a munkavégzés?

  • Ausztria – Wolfsberg térsége

Hogyan lehet jelentkezni erre az ausztriai munkára?

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több ausztriai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.