2024. március 15., péntek

Szezonális munka - Zöldségtermesztés és betakarítás (Employee Harvesting Vegetables) – Hollandia – Wagenberg

A Maatschap Hop cég idénymunkára, mezőgazdasági dolgozókat keres hollandiai munkavégzéssel! 2024. november közepéig!

Elvárások:

A munkáltató által megkövetelt végzettség - szakképesítés a zöldségbetakarító állás esetében:

  • Szakképzettségre nincs szükség, de némi hasonló mezőgazdasági - betakarítási munkatapasztalat előnyt jelent

A munkaadó által igényelt nyelvtudás az alábbi szezonális munkánál:

  • Angol vagy német nyelvismeret előny, de nem követelmény

A cég részéről elvárt egyéb kompetenciák a mezőgazdasági munkakör betöltéséhez:

  • Megbízható, pontos, szorgalmas, motivált, elkötelezett, rugalmas

Az állás betöltéséhez elvárt további jellemzők és tulajdonságok:

  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Ápolt megjelenés, jó modor
  • Kézügyesség
  • Figyel a részletekre
  • Alkalmanként hétvégi munka vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Csapatszellem

A munkáltató által meghatározott feladatkör, amelyet a munka során végezni kell:

  • Endívia, szárzeller és póréhagyma és ültetése majd betakarítása, válogatása, csomagolása, zsákolása, rakodása
  • Szabadban történő munkavégzés, időjárástól függően
  • Egyéb adódó tevekénységek

A munkaadó által felkínált munkabér összege az alábbi mezőgazdasági munkakörben:

  • A munkáltatónál 13,27 € bruttó/óra + bónusz a kereseti lehetőség

A cég által megszabott munkaidő:

  • Munkaidő: Kb. 39 óra/hét (Teljes munkaidős állás)

A munkához szükséges vezetői engedély - jogosítvány:

  • B-kat. jogosítvány előny

A munkáltató részéről felkínált juttatások / lehetőségek:

  • A szállás biztosított a munkaterület közelében (1 fős szobák), melynek költsége: 70 €/hét (víz, gáz, villany, WIFI)

A munkavégzés helye:

  • Hollandia – Wagenberg

Az alábbi hollandiai munkára való jelentkezés módja:

Ha meg szeretné tekinteni a jelentkezési címet és a munkáltató elérhetőségét, kattintson ide!

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

További mezőgazdasági munkalehetőségek.

Hol találok még több hollandiai munkát?

Még több hollandiai munkalehetőséget itt talál!

Forrás: https://seasonalwork.nl/en/vacancy/110/