2013. szeptember 20., péntek

Vegyipari termelési munkatárs - Németország (BUD-04-029)

Feladatok:
Gyártásban használt termelőgépek üzemeltetése (gépkezelés)
A gyártáshoz kapcsolódó adatok precíz, pontos dokumentálása
Félkész és késztermékek telephelyen belüli mozgatásban való részvétel

Elvárások:
Szakirányú középfokú végzettség (vegyipari, biológiai)
Aktív, kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Gyártó termelő közegben szerzett gépkezelő tapasztalat (vegyi vagy gyógyszeripari terület előny)
Veszélyes anyagok kezelésében szerzett tapasztalat
Precizitás

Egyéb információ:
Tervezte már, hogy külföldön próbál szerencsét, de várt a megfelelő alkalomra?

Amiért rajtunk keresztül érdemes jelentkezni külföldi munkalehetőségre:

Cégünk Németország egyik piacvezető munkaerő közvetítő cégének együttműködő partnere
Az általunk kínált valamennyi pozíció Németországban bejelentett munkalehetőség, versenyképes fizetéssel
A felvételre kerülő kollégák számára a németországi irodahálózat a kiválasztástól kezdődően a munkavégzés teljes időtartama alatt folyamatos támogatást biztosít

Munkavégzés helye:
Németország – Bitterfeld (Lipcsétől 50 km)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre: delego136@profession.hu

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu
Állás, munka. Külföld, külföldi, állást, munkát. Álláshirdetés, álláskeresés, állást keres.