2013. szeptember 25., szerda

Villamosmérnök szerelésvezető, műszaki előkészítő (erősáramú)

Munkakör leírása:

Összetett műszaki feladatok felmérésére és szerelésvezetésére keresünk munkatársakat

Cégünk a 150 éves ipari múltra visszatekintő Beck&Pollitzer Engineering magyarországi divíziója. Fő profilunk gyárak, gyártósorok, gépek kulcsrakész áttelepítése üzemen belül, vagy más országokba.

Kit keresünk?:

Villamosmérnök: erőátviteli területen kivitelezési jártassággal
Villanyszerelőt: aki kiemelkedő szaktudással rendelkezik, és nagyobb feladatokra vágyik
Munka bővebb leírása:
Géptelepítési, mozgatási projektek helyszíni felmérése (munkaerő-, eszköz-, anyagigény)
villamos erőátviteli igény felmérése, kábelek méretezése
kábelek, vezetékek méretezése, kiválasztása
erőátviteli elosztók tervezése, terveztetése, ellenőrzése, rajzolása (E-plan)
nyomvonal tervek, anyagválasztások, tartószerkezetek, segédanyagok
munkaerő szükséglet és ütemezés, vevővel való egyeztetés
szükséges emelő berendezések meghatározása (targonca, daru, kosaras, ollós emelők, stb.)

Beszállítók/alvállalkozók felkutatásában, kiválasztásában való közreműködés
árak, műszaki tartalmak egyeztetése, szerződések írása
céges munkafolyamatok, és szabályok betartása

A megnyert projektek szerelésvezetése villamos és mechanikus oldalról, beleértve:
villanyszerelők, lakatosok, csőszerelők, gépmozgatók, stb. operatív vezetése
folyamatos helyszíni jelenlét, a keletkező műszaki problémák azonnali kezelése
változások nyomon követése, céges szabályok betartása, betartatása
munkavédelmi rendelkezések maradéktalan betartása és betartatása

A cégvezetővel és értékesítési vezetővel való aktív es szoros együttműködés és kommunikáció
Új telepítése, gyárlétesítési, mozgatási projektek felkutatása, kontaktok begyűjtése
Havi időbeosztás jellemzően:
50% munkák helyszíni operatív vezetése, koordinálása
20% adminisztráció (projekt információk)
15% munkák előkészítése, szervezése (intézkedés)
15% munkák ajánlatozása, helyszíni felmérések, stb.
Feltételek:
Legalább 2-3 év ipari környezetben szerzett tapasztalat (háztartási/épületvillamossági/telekommunikációs villanyszerelők kérem kíméljenek)
Kiváló angol nyelvtudás írásban, szóban (napi szintű használatra van szükség)
Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
Kiváló kommunikációs készség, alkalmasság más emberek vezetésére
Számítógépes szaktudás (haladó/profi), napi szintű Excel, és email kliensek használata (a céges Lotus/Notes és egyéb programokra betanítás lesz).
Elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés
Kiváló szervező és intéző kell legyen a jelölt
Fizikai alkalmasság, nem riasztja el a fizikai munka (magasban végzett munka, pl.)
Sok hétvégi munkavégzés, túlórakeret kihasználása

Amit nyújtunk:
laptop, mobiltelefon
kiemelkedő fix összegű havi juttatás, év végi teljesítmény bónusszal, külföldi plusz juttatásokkal
céges utak esetén cégautót adunk vagy saját autó esetén elszámolás alapján költségtérítés (40-50 HUF/km nettó)
nagyon sok tanulási lehetőség, fejlődés
kiváló munkahelyi környezet

Fontos:
Kb. 6-10 hónap a betanulási idő, ezért kérjük vegyék figyelembe, hogy nem 2 hónapra keresünk valakit
3 hónap próbaidő
A munkák 2-3 naptól, 5-6 hónapig terjednek hosszban. Földrajzilag 4 részen lehet munkát végezni, és a beosztásokat a munkavállalóink igényét is figyelembe véve határozzuk meg:
Székesfehérvár és 100km vonzáskörzete
Belföld, 100km-nél távolabbi területek
Külföld, Európa (EU, és déli, keleti nem EU tagok)
Külföld, közel, és távol kelet, Észak és Dél Amerika, Afrika, stb.

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár és 100km vonzáskörzete / külföld, EU országok, nem EUs szomszédok
Magyar és angol nyelvű önéletrajz: beck211@profession.hu

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu