2013. szeptember 28., szombat

Légiutaskísérő

Hammersmith Internazionale Kft.

MEGBÍZÓNK KERES KIMONDOTTAN KÜLFÖLDI ELŐZETES KIKÉPZÉS UTÁN AZ UNIÓ 27 ORSZÁGÁN BELÜL, AZ UNIÓ 60 VÁROSBAN BÁRHOL VÁLASZTHATÓ LEHETŐSÉGGEL ( KÉSŐBB,BUDAPESTEN IS)
Légiutaskísérő munkára
SZAKMA IRÁNT ELHIVATOTTSÁGOT ÉRZŐ HÖLGYEKET, URAKAT 18 ÉV FELETTI ÉLETKORTÓL.

(Megbízónk nem közvetítő hanem munka adó cég) A képzés után garantált munkát biztosít min. 3 éves az első év után határozatlan idejű FOGLALKOZTATÁSI SZERZŐDÉSSEL

PÁLYAKEZDŐKNEK (ÉRETTSÉGIVEL, FRISS DIPLOMÁVAL) RENDELKEZŐKNEK NAGYON JÓ TAPASZTALAT - ÉS REFERENCIA - SZERZÉSI LEHETŐSÉG!

Elvárás:
Érettségi
Vendéglátás, idegenforgalom, utazás, turizmus kereskedelem és kommunikáció területén szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel, elhivatottság kell ezen szakmák végzésére.
Fiatalos, jó megjelenés (mint ha vendéglátóiparban dolgozna) Kosztümös, Öltönyös munka
Készség KIMONDOTTAN külföldi munkavégzéshez váltakozó állomáshelyeken
Az ANGOL MELLETT A FRANCIA, SPANYOL, OLASZ, OROSZ, KÍNAI, NYELV ISMERETE ELŐNYT JELENT!!!

Amit nyújtunk:
Speciális szakmai előképzés ANGOL NYELVEN, képzést speciálisan a légiutas-kísérő szakmára több éves tapasztalattal rendelkező instruktorok végzik (hossza kb. 5-7 hét - délelőtt, délután és hétvégéken) ezt követi a
Külföldön történő gyakorlati képzés (a foglalkoztató cég költségére) 5 héten keresztül bentlakással, teljes ellátással, majd 6-ik héten munkába-állás (erre a gyakorlati képzésre Budapesten is SZOKOTT LENNI lehetőség)
Sikeres képzés elvégzése után egy héten belül munkába állás
Speciális helyeken extra lakástámogatási hozzájárulás (külföldi munkavégzés során)
Havi 90 repült órás munkarend (éves szinten maximum 900 órát lehet dolgozni, így ez 2-3 hónap szabadságot + 20 nap fizetett szabadságot jelent MELYET HAVONTA PÉNZBEN MEGVÁLT A CÉG.)
1700 (nettó) EUR kezdő alapfizetés VAGYIS 90x19 EURÓ + 2NAP FIZETETT SZABADSÁGPÉNZ MEGVÁLTÁS HAVONTA + A FEDÉLZETEN VÉGZENDŐ SZOLGÁLATI TEVÉKENYSÉG UTÁN 10% JUTALÉK +TIP. VALAMINT LEHETŐSÉG VAN HELYETTESÍTÉSRE HAVONTA 2-3 NAP.
Bázis helyet igény esetén lehet változtatni! (évente többször is)

Lehetőség:
Karrierjének előre menetelére
Nyelvtanulásra
Levelező programok letételére
Különböző helyek/kultúrák megismerésére, világot látni
Jó kereseti lehetőség
Elegáns munkakörnyezet

Tudnivalók:
A KÉPZŐ CÉG VÁLLALJA A SIKERES TANFOLYAMOT KÖVETŐEN,HOGY AKIK A TANFOLYAMOT SIKERESEN ELVÉGEZTÉK, AZOKAT GARANTÁLTAN 3-ÉVIG FOGLALKOZTATJA! Nagyon jó első évet teljesítőknek az első év után határozatlan idejű munkaszerződési lehetőség
Ezen szerződést a tanfolyam BEFEJEZÉSE UTÁN kell ALÁÍRNI, A FOGLAKOZTATÁSI SZERZŐDÉS AZT JELENTI, HOGY nem kötelező 3 évig a cégnél maradni. A FOGLALKOZTATÁSI SZERZŐDÉST a hivatalos törvény szerint 1-4 hetes felmondással meg lehet szüntetni.
AKIK EXTRA FÉL ÉVES, VAGY ÉVES CÉGNÉLMARADÁSI SZERZŐDÉST ÍRNAK ALÁ, A CÉG KÜLÖN FIZETÉSI BÓNUSSZAL+ határozatlan idejű munkaszerződéssel HONORÁLJA! (+ Bázishelyen lakbér, és nyelvtanulási támogatási lehetőség.)

Új lehetőség:
50 ÓRÁS INGYENES ANGOL NYELVI KÉPZÉS AZOKNAK AKIK SZERETNÉNEK LÉGIUTAS KISÉRŐK LENNI DE NEM BESZÉLNEK ANGOLUL, PESTTŐL TÁVOL LAKÓKNAK OLCSÓ SZÁLLÁS LEHETŐSÉG. AZOKNAK, AKIK MIN. ALAPFOKON BESZÉLNEK ANGOLUL /TLC vagy PITMAN/ KÖZÉPFOKÚ ANGOL NYELVIZSGA LETÉTI LEHETŐSÉGET BIZTOSÍTUNK.
Akkreditációval rendelkezünk, nyelvvizsga felkészülésben ingyenesen segítünk. Az eddigi az általuk képzett légiutas-kísérők 99%-a sikeresen végzett és dolgozik.

Munkavégzés helye:
Európa 27 országán belül, később Budapesten is

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát! Minden jelentkezésre telefonon és írásban is válaszolunk!

E-mail cím: hammersmith37@profession.hu
Telefon: 0036-1-266-6160 vagy 003630-640-7886 (non-stop)

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu