2013. szeptember 27., péntek

Építész műszaki előkészítő

ImmoSensus Kft Magyar ingatlanfejlesztő társaság zambiai külképviselete keres munkatársat: Építész műszaki előkészítő munkakörbe

Feladatok:
Pályázati anyagok előkészítése
Tervek,műszaki kiírások,mennyiségi kiírások ellenőrzése
Költségvetések, árajánlatok készítése
Mennyiségi számítások, árképzés-ártükör készítés
Műszaki és pénzügyi ütemtervek készítése
Kivitelezés során előkészítő feladatok ellátása
Helyszíni műszaki ellenőrzésen való részvétel
Műszaki alternatívák kidolgozása
Vállalkozók, beszállítók felkutatása, versenyeztetése
Projekt jelentések műszaki anyagának előkészítése

Elvárások:
Szakmai irányú felsőfokú végzettség
Azonos munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
MS OFFICE programok kiváló ismerete
Költségvetés készítő programok ismerete
Építőanyagok, építési technológiák ismerete
Kreatív és eredmény centrikus gondolkozásmód, rendszerelmélet
Épületek építészeti, szerkezeti, épületgépészeti és elektromos rendszereinek, valamint közművek, utak építésének előkészítésében és kivitelezésében való jártasság
B kategóriás jogosítvány

Előny:
AutoCAD, ArchiCAD felhasználói szintű ismerete
Fejlett szervezőképesség
Határozottság, agilitás

Amit kínálunk:
Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
Szakmai fejlődés
Hosszútávú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Afrika, Zambia

Kezdés várható időpontja:
2013. 11. 01.

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát,referenciáit és motivációs levelét küldje a immosensus3@profession.hu e-mail címre.

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu