2013. szeptember 18., szerda

Takarító munkatárs (Németország) (BUD-04-026)

Feladatok:
Irodák, üzlethelységek és a hozzájuk tartozó egységek takarítása
Ablakok, üvegfelületek tisztítása
Elvárások:
Irodák és egyéb épületek takarításában szerzett gyakorlat
B kategóriás jogosítvány
Aktív, alapfokú német nyelvtudás
Megbízható, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
Kiváló anyagi juttatás

Egyéb információ:
Tervezte már, hogy külföldön próbál szerencsét, de várt a megfelelő alkalomra?

Amiért rajtunk keresztül érdemes jelentkezni külföldi munkalehetőségre:
Cégünk Németország egyik piacvezető munkaerő közvetítő cégének együttműködő partnere
Az általunk kínált valamennyi pozíció Németországban bejelentett munkalehetőség, versenyképes fizetéssel
A felvételre kerülő kollégák számára a németországi irodahálózat a kiválasztástól kezdődően a munkavégzés teljes időtartama alatt folyamatos támogatást biztosít

Munkavégzés helye:
Fürth/ Németország

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a hivatkozási szám megjelölésével az alábbi email címre: delego130@profession.hu
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a hirdetett pozíció nevét.

Forrás: profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu