2013. szeptember 27., péntek

Telekommunikációs Hálózatépítő Technikus Norvégia

L.T.E. MOBILCOM Kft munkatársat keres: Telekommunikációs Hálózatépítő Technikus munkakörbe

Feladatok:
GSM/3G/4G és TETRA vezeték nélküli távközlési állomások építése, berendezések beltéri és kültéri szerelése, üzembe helyezése, programozása, tápegységek üzembe helyezése, mérések végrehajtása és dokumentálása, szükség szerinti toronykábelezés kiépítése.

Elvárások:
Legalább 1 év telekommunikációs hálózatépítésben szerzett tapasztalat
"B" kategóriás vezetői engedély
Nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
Utazási hajlandóság országon belül és külföldre
Magasságtűrés
Alpintechnikai vizsga

Előny:
"E" kategóriás vezetői engedély
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Villanyszerelő, Rádió technikus
Villamosmérnök vagy Elektrotechnikus végzettség

Amit kínálunk:
Kihívásokkal teli munkakör, változatosság
Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
Norvégia

A pályázatokat az alábbi címre várjuk: mobilcom3@profession.hu

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu