2013. szeptember 16., hétfő

Óvodapedagógusokat keresünk Németországba frankfurti bölcsődékbe

A Majna menti Frankfurt a gyermekek és családok városa is! Az utóbbi években megnövekedett a 4 hónap és 3 év közötti kisgyermekeket gondozó intézmények száma. Intézményeink fenntartója a Regionális Evangelikus Egyesülethez tartozó Diakonia Munka Frankfurtért (Diakonische Werk für Frankfurt am Main des Evangelischen Regionalverbandes.)

Kompetens és elkötelezett szakembereket keresünk, akik szívesen dolgoznak csapatban, Dr. Pikler Emmi, a magyar gyermekorvos koncepciója szerint, amely munkánk alapját képezi..

Főbb feladatok, munkák:
három év alatti gyermekek gondozása, nevelése és oktatása
az együttneveléshez szükséges stabil partneri kapcsolat kialakítása a szülőkkel
pedagógiai koncepciók megvalósítása, a pedagógiai munka tervezése, végrehajtása és reflexiója

Az álláshoz tartozó elvárások:
óvodapedagógus vagy tanítói végzettség, ideális esetben német nemzetiségi szakirányú
kreativítás, szervezési készség, strukturált munkavégzés
elkötelezettség, rugalmasság, empátia és türelem
haladó (C1) vagy középszintű (B2) német nyelvtudás
jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:
állásinterjú Magyarországon
határozatlan idejű munkaszerződés
a kiutazás kőltségeinek megtérítése
segítségnyújtás a lakáskeresésben, valamint az administratív feladatokban és az ügyintézéshez
koncepcíó alapú betanítás
rendszeres továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:
Németország, Frankfurt

Pályázati anyagát német nyelven Bordi Katalin részére a következő e-mail címre várjuk: start1048@profession.hu

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok: szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok másolata, motivációs levél.

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu