2013. szeptember 24., kedd

Projektvezető

Főbb feladatok, munkák:
kapcsolattartás a megrendelővel
a megrendelő képviselője által elrendelt munkák átvétele, felülvizsgálata
a helyi feladatok hatékony megszervezése, a munkatársak irányítása, esetenként a munka helyszínén
a feladatok kiadása a helyi szerelőknek, azok számonkérése naponta
a munka elvégzéséhez szükséges anyag biztosítása
az elvégzett feladatok elszámolása a Megrendelő által támasztott követelményeknek megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:
3 év szakmai gyakorlat ( előny a vezetékes hírközlés területen)
német nyelv tárgyalási szintű ismerete
vezetésben és német nyelvterületen eltöltött gyakorlat előny
felsőfokú végzettség előny

Munkavégzés helye:
Németország, Nürnberg térsége

E-mailen: kanizsatel1@profession.hu

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu
Állás, munka. Külföld, külföldi, állást, munkát. Álláshirdetés, álláskeresés, állást keres.