2013. szeptember 27., péntek

Buszsofőr Németországba BUD-04-034

Feladatok:
Iskolai buszjáratok vezetése reggel és este
Helyi buszjáratok vezetése
Buszos túrák esetén a busz vezetése

Elvárások:
Kiváló német nyelvtudás
Több éves, legalább 5 éves buszvezetői tapasztalat
Érvényes buszvezetői jogosítvány (GKI, D kategória)
Nagy munkabírás
Jó tájékozódó képesség
Pontos munkavégzés

Előny:
Angol nyelvtudás
Túrabuszok vezetésében való jártasság

Amit kínálunk:
Kiváló anyagi juttatás
Hosszú távú biztos munkalehetőség
Bejelentett munka
Azonnali kezdési lehetőség

Egyéb információ:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, és megfelel a fent említett elvárások mindegyikének, kérem, küldje el fényképes magyar és német nyelvű önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva hogy mihamarabb kapcsolatba léphessünk Önnel.

Munkavégzés helye:
Németország

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet: delego142@profession.hu

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu