2013. szeptember 16., hétfő

Telefonos ügyfélszolgálatos – Varsó

A lengyel piacon egyedülálló üzleti model, az Arteria S.A. csoport lehetővé teszi a nagyvállalatoknak az értékesítési- és ügyfélszolgálat teljes kínálatának irányítását. A model hatékonyságát alátámasztja az ügyfelek széles portfóliója a mobiltelefónia, energetika, kommunális szolgáltatások, fizetős kábeltévé szolgáltatások, szakkiadók, üzleti szolgáltatók területéről.

Cégünk terjeszkedéséhez – a világpiacon levő legnagyobb internetes vállalkozással való együttműködéshez – munkatársakat keresünk a következő munkakörbe:

Telefonos ügyfélszolgálatos –
MAGYAR nyelvtudással

Feladatok:
• Hosszútávú kapcsolat kialakítása a magyar ügyfelekkel
• Az üzleti ügyfelek számára meghatározza a reklámkampány költségvetését
• Az ügyfél reklámkampányának optimatizálása
• On-line tanfolyamok vezetése az internetes reklámkampányok készítésének témakörében

Elvárások:
• Folyékony MAGYAR nyelvtudás (szóban és írásban)
• Jó lengyel vagy angol nyelvtudás (kötelező elvárás)
• Tapasztalat az ügyfélszolgálat területén: telefonos, on-line
• Kiváló számítógép-használói ismeretek és az internetes alkalmazások ismerete – kötelező elvárás
• Kiváló kommunikációs készség
• Analitikus gondolkozásmód
• Szűk határidők pontos betartása
• Önálló munkavégzés, kreativitás

Amit kínálunk:
• Stabil munkahely
• A szakma legjobb ismerőivel való együttműködés
• Szakmai és személyes előrelépés

A munkavégzés helye - Varsó

Amennyiben érdekli az álláslehetőség, kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az paulina. piatkowska@arteriasa.com e-mail címre.

Beküldte: Daniel Siedlecki
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu