2013. szeptember 18., szerda

Kamion sofőr

Szabó Intertrans Kft. 64 db Nyerges szerelvénnyel. Unios munkákra keres munkatársat Kamion sofőr munkakörbe!

Feladatok:
A fel és lerakó címek megkeresése, az árú határidőn és sérülésmentes kiszállítása a megadott címre.

Elvárások:
CE kat jogosítvány, GKI kártya, sofőr kártya, PÁV 2 vagy 3, útlevél, vagy plasztik személyigazolvány.

Előny:
több éves gyakorlat

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem (300-350 eFt, netto), fiatal autópark, családias hangulat!

Munkavégzés helye:
Európa

Jelentkezési határidő:
2013. 09. 19.

Kezdés várható időpontja:
2013. 10. 20.

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét küldje a szabo.geza1@profession.hu e-mail címre.
Tel:30/9011571

Forrás: profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu