2013. szeptember 28., szombat

Termelési operátor / Termelés-technikus (25 fő) Burgenland

Ausztriai munkalehetőséget kínálunk a világ egyik legnagyobb multinacionális italgyártó vállalatánál a Magyarországgal határos Burgenlandban
Termelési operátor / Termelés-technikus (25 fő)

Főbb feladatok, munkák:
Munkavégzés nagymértékben automatizált gyártóberendezések, gépsorok mellett
Termelési folyamatok fenntartása, kezelése
Együttműködés a karbantartó és mérnök csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:
Gyártásban gyakorlatot szerzett operátor (szakmunkás) vagy technikus
Nagy volumenű, automatizált gépsorokon történő gyártási/termelési környezetben szerzett tapasztalat (pl. italgyártás; palackozás; autóipar)
Műszakban történő munkavégzés, hétvégi munka vállalása
Csapat-orientált, rugalmas személyiség
Aktív, erős kommunikációs szintű német nyelvtudás elengedhetetlen

Munkavégzés helye:
Burgenland, Ausztria

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen: work6225@profession.hu

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu