2013. szeptember 18., szerda

Gépkezelő / Gépszerelő munkatárs (Németország) (BUD-04-027)

Feladatok:
Magas nyomású kézi és robot tisztító berendezések kezelése
Meghibásodások esetén az üzemzavar elhárítása
Kapcsolattartás az építési területen dolgozókkal

Elvárások:
Műszaki vagy építőipari végzettség
Néhány éves szakmai tapasztalat műszaki területen, építőiparban
Aktív, kommunikációs szintű német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Műszaki, technikai alapismeretek (tisztító berendezések használata miatt)
B + E kategóriás jogosítvány (C + E kategóriás jogosítvány előnyt jelent)
Rugalmasság (időjárástól függően esetenként hétvégén is van munkavégzés)

Egyéb információ:
Tervezte már, hogy külföldön próbál szerencsét, de várt a megfelelő alkalomra?

Amiért rajtunk keresztül érdemes jelentkezni külföldi munkalehetőségre:
Cégünk Németország egyik piacvezető munkaerő közvetítő cégének együttműködő partnere
Az általunk kínált valamennyi pozíció Németországban bejelentett munkalehetőség, versenyképes fizetéssel
A felvételre kerülő kollégák számára a németországi irodahálózat a kiválasztástól kezdődően a munkavégzés teljes időtartama alatt folyamatos támogatást biztosít

Munkavégzés helye:
Ravensburg környéke/ Németország

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a hivatkozási szám megjelölésével az alábbi email címre: delego129@profession.hu
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a hirdetett pozíció nevét.

Forrás: profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu