2013. szeptember 15., vasárnap

Cukrász - München

Munkakör fontosabb elemei:
nyersanyagok előkészítése,
ételek, sütemények minőségbiztosítási előírások szerinti elkészítése,
raktárkezelés,
Marriott előírások betartása,
az előírások szerint, a kiadott ételekről dokumentáció készítése és napi vezetése,
egyéb, a közvetlen vezető által kiadott feladatok elvégzése.

Elvárásaink:
3 éves szállodai szakmai tapasztalat,
vendégközpontúság,
ételkészítési ismeretek,
társalgási szintű angol- és német nyelvtudás.
számítógépes ismeretek, jó kommunikációs készség, nyitott, lelkes személyiség, csapatmunkára való igény.

Munkavégzés helye:
München

A jelentkezéseket (önéletrajz és motícáviós levél) a marriott53@profession.hu e-mail címre várjuk.

Az interjúk lebonyolítására Budapesten kerül sor.

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu