2013. szeptember 18., szerda

Lakatos (Baranya megye/ Németország, szállással/utaztatással)

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. baranya megyei megbízója részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:
Releváns szakmai végzettség
Több éves szakmai tapasztalat
Megbízható, önálló munkavégzés

Főbb feladatok, munkák:
Lakatos munkák elvégzése acélszerkezeteket és bádogos termékeket gyártó vállalatnál
Német nyelvtudás esetén lehetőség külföldi munkavégzés vállalására

Amit kínálunk:
Versenyképes bérek
Szállás vagy utaztatás biztosított

Csoportos jelentkezés is lehetséges!

Munkavégzés helye:
Baranya megye, esetleg Németország

Jelentkezés az állásra: http://www.trenkwalder.com/hu/Allaskeresoknek/Jelentkezes.html?reference_id=2267

Forrás: profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu