2013. szeptember 29., vasárnap

Szaniter-, fűtés- és klímaszerelő (Németország)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Fűtés,- vagy vízvezeték és gázszerelői képzettség
Minimum 2 év hasonló területen végzett szerelői tapasztalat
Erős társalgási német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Ivóvíz és szennyvízvezetékek szerelése
Fűtéscsővezetékek telepítése
Berendezések tatarozása és karbantartása

Amit kínálunk:
A külföldi munkavégzéssel kapcsolatos ügyintézésben és munkajogi kérdésekben magyar nyelven segítséget nyújtunk. Külföldi partnereinkkel folyamatos kapcsolatban vagyunk, így tájékoztatást tudunk nyújtani a munkavégzés körülményeiről és felvételeiről. Partnercégeinktől rendszeresen kapunk új megbízásokat, így folyamatosan bővül a megpályázható állások köre. Várjuk jelentkezését és német nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
Németország

Jelentkezés az állásra: http://www.trenkwalder.com/hu/Allaskeresoknek/Jelentkezes.html?reference_id=2443 címen lehet!

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu