2013. szeptember 21., szombat

Karbantartó Mechatronikus-német nyelvterületre-HUN/4581

Feladatok:
Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek beépítése, javítása, karbantartása
Gépi funkciók, paraméterek beállítása
Gépek, berendezések átállítása, esetleges bővítése
Robotkarbantartás, hiba okok felderítése, analizálása, felügyelet, fejlesztés
Termelés folyamatosságának a biztosítása
Üzemi eszközök beosztásának tervezése, folyamatos fejlesztés
Szakmai támogatás berendezések beüzemelésénél és javításánál.

Elvárások:
Lehetőleg felsőfokú, műszaki végzettség,
Hasonló területen szerzett, min. 2 éves tapasztalat,
Legalább középfokú szintű németnyelv tudás,
Siemens S7 program ismerete,
Utazási hajlandóság (a munkavégzés helye: Regensburg vagy Lipcse)-
Flexibilitás, megbízható munkavégzés.

Munkavégzés helye:
Regensburg és Lipcse

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a manpower5535@profession.hu e-mail címre.
Engedélyszám: 21721-1/2012

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu
Állás, munka. Külföld, külföldi, állást, munkát. Álláshirdetés, álláskeresés, állást keres.