2013. szeptember 29., vasárnap

Szobafestő/Lakkozó (Németország)

A németországi Trenkwalder partnerei számára keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szobafestő mázoló képzettség
Minimum 2 év szobafestő mázolói munkatapasztalat
Erős társalgási német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:
Szobafestés és tapétázás
Száraz burkolás
Lakkozás, beltéri munkák

Amit kínálunk:
A külföldi munkavégzéssel kapcsolatos ügyintézésben és munkajogi kérdésekben magyar nyelven segítséget nyújtunk. Külföldi partnereinkkel folyamatos kapcsolatban vagyunk, így tájékoztatást tudunk nyújtani a munkavégzés körülményeiről és felvételeiről. Partnercégeinktől rendszeresen kapunk új megbízásokat, így folyamatosan bővül a megpályázható állások köre. Várjuk jelentkezését és német nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
Németország

Jelentkezés az állásra: http://www.trenkwalder.com/hu/Allaskeresoknek/Jelentkezes.html?reference_id=2450 címen lehet!

Forrás:profession.hu
"Dolgozzon külföldön, vállaljon munkát, legyen egy jó állása! Keressen annyi pénzt, amennyit Ön gondol!" Akár nyelvtudás nélküli munkát, állást is találhat külföldön. Informálódjon, majd vágjon bele. Pénzt senkinek se fizessen előre a munkáért, vagy munka közvetítésért! Külföldi munkalehetőség, hol? Itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu