2015. január 12., hétfő

Villanyszerelő állás (Elektriker) – Németország – Nürnberg

A MÄSEL Personal Dienstleistungen GmbH villanyszerelő munkatársat keres Németországba! Kezdés: 2015. Január 19.

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a munka betöltéséhez?

• Villanyszerelő szakképesítés követelmény

Kell-e szakmai tapasztalat ehhez a munkakörhöz?

• Igen! Legalább 5 év szakmai tapasztalat ajánlott

Milyen nyelvtudás szükséges a villanyszerelő állás betöltéséhez?

• Jó német nyelvtudás minimum B1 (Szakmán belüli nyelvértés!) elvárt

Milyen egyéb elvárást támaszt a munkáltató a munkavállalóval szemben?

• Elosztószekrények szerelésében való jártasság
• Műszaki rajzok olvasása, értése
• Megbízható, motivált, rugalmas, terhelhetőség
• Önálló, precíz munkavégzés

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• Villanyszerelői feladatok elvégzése (épület villamosság)

Milyen vezetői engedély szükséges a munkához?

• B-kat. jogosítvány (saját jármű előny)

Hol történik a munkavégzés?

• Németország – Nürnberg

Mit kínál a cég a munkavállalónak?

• Versenyképes fizetés
• Biztos bejelentett Német munkahely hosszú távon! (német beteg- és nyugdíjbiztosítással)
• Segítség az adóbevallásban
• Segítség a szálláskeresésben

Hogyan kell jelentkezni az állásra?

• Jelentkezés fényképes önéletrajzzal (+motivációs levél): janos.bekesi@maesel-zeitarbeit.de

Mi a munkáltató címe és elérhetősége?

MÄSEL Personal Dienstleistungen GmbH
Bahnhofstraße 11c, 90402 Nürnberg
Telefon: 0911999299693
Email: janos.bekesi@maesel-zeitarbeit.de
Honlap: www.maesel-zeitarbeit.de

Hol találok még több külföldi munkát?