2015. január 15., csütörtök

Gyári munka Termelési munkatárs állás (Produktionsmitarbeiter/in) – Ausztria – Haag (8,94 € bruttó/óra)

A TTI Amstetten gyári, termelési munkatársakat keres fémipari területre, ausztriai munkavégzésre!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a gyári munka betöltéséhez Ausztriában?

• Szakképzettség nem kötelező, de gyári/termelési munkatapasztalat előnyt jelent

Milyen nyelvtudás kell a gyári munka, termelési munkatárs állás betöltéséhez Ausztriában?

• Megfelelő német nyelvtudás ajánlott, amely legalább kommunikáció szintű

Milyen egyéb elvárást támaszt a munkáltató?

• Kézügyesség
• Megbízható, pontos, motivált, rugalmas
• Önálló, precíz munkavégzés

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• Kis alkatrészek összeszerelése

Milyen vezetői engedély szükséges a munkához?

• B-kat. jogosítvány, saját jármű

Mennyit keres ma egy gyári munkás és egy termelési munkatárs Ausztriában?

• A cégnél minimum 8,94 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

Hol történik a munkavégzés?

• Ausztria – Haag

Hogyan kell jelentkezni az állásra?

• Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: amstetten@tti.at

Mi a munkáltató címe és elérhetősége?

TTI Amstetten
Wiener Str. 11, 3300 Amstetten
zH Frau Michela Riffler
Telefon: +43 (0) 5/7505-3311
Email: amstetten@tti.at
Referenznr.: 43153

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: Gyári munka Ausztriában 2015

Hol találok még több gyári munkát?