2015. január 31., szombat

Gyári állás - Fafeldolgozó munka (Produktionsmitarbeiter/innen Säge) – Németország – Hessen

Gyári  állás - Fafeldolgozó munka (Produktionsmitarbeiter/innen Säge) – Németország – Hessen

A Pfeifer Holz GmbH fafeldolgozó munkára, termelési munkatársakat keres németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a fafeldolgozó munkához Németországban?

• Faipari végzettség követelmény (asztalos, ács, faipari technikus)

Kell-e szakmai tapasztalat az alábbi fafeldolgozó munkakörhöz?

• Nem kötelező, de előnyt jelent

Milyen nyelvtudás kell a termelési munkatárs állás betöltéséhez Németországban?

• Megfelelő német nyelvtudás ajánlott, amely legalább kommunikáció szintű

Milyen kompetenciákkal kell, rendelkeznem, hogy elnyerjem a fafeldolgozó munkát?

• Megbízható, pontos, motivált, rugalmas

Milyen további elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell feleljek?

• Önálló, precíz munkavégzés
• Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• A fűrészüzemben lévő gépek, berendezések üzemeltetése
• Kisebb javítási, karbantartási munkák
• Szerszámok, eszközök cseréje

Hány műszakban történik a munkavégzés a gyári, termelési munkánál?

• Váltott műszakban (3 műszak)

Hol történik a munkavégzés?

• Németország – Hessen

Hogyan kell jelentkezni az állásra?

• Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: patricia.fiorella@pfeifergroup.com

Mi a munkáltató címe és elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem lenne?

Pfeifer Holz GmbH
Mühlenstrasse 7 / D-86556 Unterbernbach
Frau Fiorella
Telefon: 0049/08257/81-183
Email: patricia.fiorella@pfeifergroup.com

Összegzés és vélemény a németországi gyári, fafeldolgozó munkáról:

Egy igazán érdekes gyári munkakör! Faipari gépek üzemeltetése, karbantartása és javítása a főbb munkakör. A munkakör megköveteli a faipari végzettséget. Nem teszik kötelezővé a munkatapasztalatot, de aki rendelkezik vele, az csak előnyt jelent! A munkavégzés három műszakban történik. Mint, ahogy említettem ez nem egy hétköznapi külföldi munka. Természetesen itt is elvárják a kommunikációs szintű német nyelvtudást. Úgy gondolom, hogy aki tudja teljesíteni ezeket a feltételeket és szeretne egy nem túl hétköznapi külföldi gyári munkát végezni a faipar területén, akkor vágjon bátran bele. De előtte mindenképpen informálódjon! Sok sikert Mindenkinek!

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.