2015. január 30., péntek

Fodrász állás (Hairstylist) – Egyesült Arab Emírségek – Dubai

A Beauty By EDGE szépségszalon fodrász / hair stylist munkatársat keres Dubai munkavégzésre!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a fodrász munkához Dubaiban?

• Fodrász / Hair Stylist szakképzettség kötelező

Kell-e szakmai tapasztalat ehhez a munkakörhöz?

• Igen! Több éves (5-10 év) szakmai tapasztalat elvárt

Milyen nyelvtudás kell a fodrász állás betöltéséhez Dubaiban?

• Jó angol nyelvtudás szükséges, amely legalább kommunikáció szintű

Milyen kompetenciákkal kell rendelkeznem, hogy elnyerjem a fodrász állást?

• Megbízható, ambiciózus, elkötelezett, magabiztos, rugalmas

Milyen további elvárást támaszt a munkáltató a munkavállalóval szemben?

• Alapos hajvágási, hajfestési ismeretek
• Ügyfélközpontúság
• Ápolt megjelenés, jó modor
• Önálló, precíz munkavégzés
• Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• Ügyfélkör kiépítése és fenntartása
• Vendégek hajának mosása, vágása, festése, egyenesítés / hullámosítás, hajpótlással hosszabbítás
• Frizurával, hajszínnel, haj és fejbőrápolással kapcsolatos tanácsadás
• Recepciós feladatok

Hol történik a munkavégzés?

• Egyesült Arab Emírségek – Dubai

Hogyan kell jelentkezni erre a Dubai külföldi munkára?

Mi a munkahely címe, elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem lenne?

Beauty By EDGE
Jumeirah Beach Park
Dubai - Egyesült Arab Emirátus
Telefon: +971 4 344 1799
Ref No: FAS-0055

Összegzés és vélemény a Dubai fodrász munkáról:

Dubai munka 2015. Közkedvelt célország, gazdagság és pompa! Az Egyesült Arab Emírségek, Dubai egy nagyon jó külföldi munkalehetőséget biztosító fodrász állást ajánl. Az állás betöltéséhez, a munkavállalónak rendelkeznie kell szakképesítéssel és több éves szakmai tapasztalattal. A nyelvtudás elengedhetetlen, így nagyon jó, kommunikációs szintű angol nyelvtudást várnak el! A komoly elvárások után, komoly fizetésre is lehet számítani! Informálódjon és vágjon bele! Sok szerencsét Mindenkinek!

Hol találok még több Dubai munkát?

Mielőtt Dubaiban munkát vállalnék, mire kell odafigyelnem?
Mennyire fontos a nyelvtudás az Egyesült Arab Emírségben, Dubaiban?
Melyek azok a szakmák, amelyekért nem érdemes kiutazni Dubaiba?
Melyek azok a szakmák, amelyekért érdemes kiutazni Dubaiba?
Mely az a munkakör, ahol biztos találhatok munkát az Egyesült Arab Emírségben, Dubaiban?
Ha érdeklik a válaszok, olvassa el cikkünket: 2015 Dubai munkák

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.