2015. január 24., szombat

Házvezetőnő, Takarító állás (Housekeeper) – Anglia – Penarth (12 675 £/év)

A Ludlow Street Healthcare Group házvezetőnő, takarító munkatársat keres gondozási intézetbe angliai munkára!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség, szakképesítés szükséges a házvezetőnő, takarító munka betöltéséhez Angliában?

• Szakképzettség nem követelmény, csak takarítói munkatapasztalat szükséges

Szükséges a nyelvtudás a házvezetőnő, takarító állás betöltéséhez Angliában?

• Igen! Megfelelő angol nyelvtudás elvárt, amely legalább a munkautasítások megértéséhez szükséges

Milyen további elvárást támaszt a cég?

• Megbízható, motivált, szorgalmas, rugalmas
• Önálló, precíz munkavégzés
• Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• Takarítási, mosodai feladatok

Hol történik a munkavégzés?

• Anglia – Penarth

Milyen fizetésre lehet számítani Angliában egy házvezetőnő, takarító dolgozónak?

• A cégnél 12.675 £/év munkabér jár

Hogyan kell jelentkezni a munkára?

• Jelentkezés angol nyelvű önéletrajzzal: careers@lshealthcare.co.uk

Mi a munkahely címe, elérhetősége?

Ludlow Street Healthcare Group
5th Floor Harlech Court
Bute Terrace, Cardiff
CF10 2FE
Email: careers@lshealthcare.co.uk

Összegzés és vélemény az angliai házvezetői, takarítói munkáról:

2015-ben is nagyon népszerű az angliai külföldi munka. Ennek az az oka, hogy Angliában a kereseti lehetőség igen magas, még az alacsonyabb presztízsű munkák esetében is. A jelenlegi házvezetői, takarítói munkakörben is éves szinten közel 5,2 millió forint fizetésre lehet számítani, ennél az angliai munkánál. Az elvárások igen alacsonyak! Semmilyen szakképesítés nem szükséges a munka betöltéséhez, igaz a takarítói munkatapasztalatot elvárják, ami ez esetben triviális. A nyelvtudás szintje sem vészes, egy minimális nyelvtudásra van szükség, ami a munkautasításokra terjed ki, illetve az önéletrajz pontos megírására. A konkrét feladat, amit a munka során végezni kell, az nem más, mint egy gondozási intézetben elvégezni a takarítói munkát, illetve alkalom adtán a mosodai feladatokat ellátni. Mielőtt belevágna, olvassa el, hogy milyen alapinformációkra lesz szüksége egy takarító, házvezető munkakört betöltő dolgozónak külföldön.

Mit csinál külföldön egy takarító, házvezető?
Milyen alapfogalmakkal (definíciókkal) találkozunk egy takarítás során?
Mi a feladata a takarítónak, milyen területekre keresnek takarítókat?
Milyen feladatokat kell elvégezni napi takarítás során?
Mi a feladata egy szállodai takarítónak?
Ki lehet takarító, illetve milyen iskolai végzettség szükséges hozzá?
Milyen tulajdonságokkal kell, hogy rendelkezzen, egy takarító munkatárs?
Milyen takarítói munkát érdemes külföldön vállalni?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: Takarítói munka külföldön

Hol találok még több hasonló jellegű külföldi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Értesüljön az elsők között!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból. Ízelítőül: