2015. január 21., szerda

Gyári, Termelési Munka – Szirupgyártási dolgozó állás (Mitarbeiter für die Sirupherstellung) – Ausztria – Burgenland – Nezsider (1.955,23 € bruttó/hó)

A Coca - Cola HBC Austria GmbH gyári munkára, termelési munkatársakat keres Burgenland tartományba!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a gyári, termelési munka betöltéséhez Burgenlandban?

• Élelmiszeripar szakképzettség szükséges (Borászati, sörfőző vagy tejgazdasági)
• Vagy vegyipari, élelmiszeripari munkatapasztalat is megfelel az elvárásnak

Milyen nyelvtudás kell a gyári, termelési munkatárs állás betöltéséhez Burgenlandban?

• Megfelelő német nyelvtudás elvárt, amely legalább szakmai szintű

Milyen kompetenciákkal kell rendelkeznem, hogy elnyerjem a Coca Cola gyári munkát?

• Megbízható, elkötelezett, motivált, rugalmas

Milyen egyéb elvárást támaszt a munkáltató a munkavállalóval szemben?

• Műszaki ismeretek
• Váltott műszak vállalása
• Precíz, higiénikus munkavégzés
• Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• Termelési gépek működtetése, tisztán tartása
• Szirupok, koncentrátumok gyártása
• Nyersanyagok szállítása, tartályokba helyezése
• Egyszerű fizikai-kémiai elemzések végzése

Mennyit keres külföldön, Ausztriában egy gyári, termelési munkatárs?

• A Coca Cola cégnél minimum 1.955,23 € bruttó/hó munkabér jár

Hol történik a munkavégzés?

• Ausztria – Burgenland – Nezsider

Hogyan kell jelentkezni az állásra?

• Jelentkezés az alábbi honlapon: www.coca-colahellenic.at/Careers/OffeneStellen

Mi a munkáltató címe és elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem támadna?

Coca-Cola HBC Austria GmbH
Triester Strasse 91.
1100 Wien, Österreich
Email: info@coke.at
PRO011110

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: Gyári munka külföldön 2015

Hol találok még több gyári munkát?

Hol találok még több burgenlandi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Iratkozzon fel és elsőnek értesül!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból. Ízelítőül: