2015. január 20., kedd

Gyári munka – Termelési munkatárs állás (Produktionshelfer) – Németország – Notzingen

Gyári munka  – Termelési munkatárs állás (Produktionshelfer) – Németország – Notzingen

A Walter-Fach-Kraft Personal GmbH gyári munkára, termelési munkatársakat keres németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a gyári munka betöltéséhez Németországban?

• Szakképzettség nem kötelező, de gyári, termelési munkatapasztalat előnyt jelent

Milyen nyelvtudás kell a termelési munkatárs állás betöltéséhez Németországban?

• Megfelelő német nyelvtudás ajánlott, amely legalább a munkautasítások megértéséhez elegendő

Hány műszakban történik a munkavégzés a gyári, termelési munkánál?

• Váltott műszakban (2 műszak)

Milyen kompetenciákkal kell, hogy rendelkezzek, hogy elnyerjem a gyári munkát?

• Megbízható, lelkiismeretes, motivált, rugalmas

Milyen további elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell feleljek?

• Önálló, precíz munkavégzés
• Csapatjátékos

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• Alumínium és egyéb fém alkatrészek gyártásánál segítségnyújtás

Milyen vezetői engedély szükséges a munkához?

• B-kat. jogosítvány, saját jármű

Hol történik a munkavégzés?

• Németország – Notzingen

Hogyan kell jelentkezni az állásra?

• Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: herzig@walterfachkraft.de

Mi a munkáltató címe és elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem támadna?

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Dreikönigstraße 6
73230 Kirchheim
Frau Birgit Herzig
Telefon: +49 7161 9868960
Email: herzig@walterfachkraft.de
Referenznummer: P107-KT-43

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi munka hirdetést?

Hol találok még több ausztriai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Iratkozzon fel!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból. Ízelítőül: