2015. február 24., kedd

Gyári segédmunka – Termelési munkatárs állás (Helfer) – Németország – Verl

A Walter-Fach-Kraft Personal GmbH gyári munkára, 15 fő termelési munkatársat keres németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a termelési munkatárs állás betöltéséhez Németországban?

• Szakképzettség nem követelmény, de gyári-termelési munkatapasztalat elvárt

Milyen nyelvtudás kell a gyári munkához Németországban?

• Alap szintű német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

Milyen kompetenciákkal kell rendelkeznem, hogy elnyerjem a gyári munkát?

• Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, rugalmas

Milyen további elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell felelnem?

• Váltott műszak vállalása
• Önálló, precíz munkavégzés
• Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• Ajtó, ablak gyártási munkánál segítségnyújtás

Milyen vezetői engedély szükséges a munkához?

• B-kat. jogosítvány

Hol történik a munkavégzés?

• Németország – Verl

Hogyan kell jelentkezni az állásra?

• Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: kuehn@walterfachkraft.de

Mi a munkáltató címe és elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem lenne?

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Hülsbrockstr. 51
33334 Gütersloh
Frau Swetlana Kühn
Telefon: +49 5241 2117360
Email: kuehn@walterfachkraft.de
Referenznummer: GT-H-V

Összegzés és vélemény a németországi gyári munkáról:

Figyelem! 15 üres hely. Gyári munkalehetőség Németországban. Ha külföldön szeretne dolgozni, akkor első számítások között szerepelni fog a gyári munka. Ennek egyszerű oka van. Egyrészt a gyári munkánál nem követelmény a szakmai képesítés és a nyelvtudás tekintetében sem túl magasak az elvárások. Könnyen betanulható és biztos megélhetést biztosító munka. Ugródeszkaként sokan választják a gyári munkalehetőségeket. De nézzük a részleteket:
Mint, ahogy azt már említettem a munkáltató nem kér szakmai képesítést és a munkatapasztalat is csak elvárt. Nyelvtudás tekintetében, nem túl magas az elvárás, mivel alap nyelvtudást kér (igaz ez kiterjed szóbeli és írásbeli kompetenciákra is), de ennek ellenére érinti a gyári munka nyelvtudás nélkül kategóriáját. Ez a nyelvi szint pár hónap alatt elsajátítható, akár autodidakta módon is. A munkafeladat: ajtó és ablak gyártásánál való segítségnyújtás, termelés. Nem túl bonyolult a munka, könnyen betanulható. Tehát, aki abban gondolkodik, hogy párjával, barátaival, vagy családtagjaival együtt szeretne munkát vállalni, ez a külföldi gyári munka jó választás lehet. Ha felkeltette érdeklődését ez a külföldi gyári munka, akkor vegye fel a kapcsolatot a munkáltatóval, kérjen bővebb felvilágosítást, majd jelentkezzen az állásra. Sok sikert Mindenkinek!

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.