2015. február 16., hétfő

Gyári munka – Termelési munkatárs állás (Produktionsmitarbeiter) – Németország – Hattenhofen

A Walter-Fach-Kraft Personal GmbH gyári munkára, termelési munkatársakat keres németországi munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a termelési munkatárs állás betöltéséhez Németországban?

• Szakképzettség nem követelmény, de gyári-termelési munkatapasztalat előnyt jelent

Milyen nyelvtudás kell a gyári munkához Németországban?

• Minimális német nyelvtudás elvárt, amely legalább a munkautasítások megértéséhez elegendő

Milyen kompetenciákkal kell rendelkeznem, hogy elnyerjem a gyári munkát?

• Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, rugalmas

Milyen további elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell felelnem?

• Jó fizikai állapot, terhelhetőség
• Hétvégi munka és váltott műszak vállalása
• Önálló, precíz munkavégzés
• Csapatszellem

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• Termelési gépek működtetése
• Alkatrészgyártási munka
• Kész termékek ellenőrzése

Milyen vezetői engedély szükséges a munkához?

• B-kat. jogosítvány, saját jármű

Hol történik a munkavégzés?

• Németország – Hattenhofen

Hogyan kell jelentkezni az állásra?

• Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: herzig@walterfachkraft.de

Mi a munkáltató címe és elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem lenne?

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Gartenstraße 40
73033 Göppingen
Frau Birgit Herzig
Telefon: +49 7161 9868960
Email: herzig@walterfachkraft.de
Referenznummer: 107BH-20-9-3

Összegzés és vélemény a németországi gyári munkáról:

A górcső alatt ismételten a gyári munka áll. Nagyon kedvező és jó lehetőség lehet mindazon munkavállalók számára, akik semmilyen szakképesítéssel sem rendelkeznek. Nyelvtudás tekintetében, már-már súrolja a nyelvtudást nem igénylő gyári munkák kategóriáját. Így jó lehetőség lehet mindazok számára, akik még nem rendelkeznek kiforrott nyelvtudással! De nézzük a részleteket:
Tehát, mint ahogy azt már említettem a munkáltató szakképesítést nem kér, de némi gyári termelési munkatapasztalat elvárt és előnyt jelent az önéletrajz elbírálásánál. Nyelvtudás tekintetében, minimális német nyelvismeretet várnak el, amely a munkautasítások megértésére elegendő. A munka nem túl nehéz, gyártási munkában való részvétel, termelési gépek működtetése, alkatrészgyártás. Ha felkeltette érdeklődését ez a németországi gyári munka, akkor vegye fel a kapcsolatot a munkáltatóval, informálódjon, majd jelentkezzen erre a külföldi állásra. Lentebb bővebb információt talál a gyári és termelési munkákat illetően. Sok szerencsét Mindenkinek!

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több németországi munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.