2015. február 13., péntek

Gyári munka – Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter/-in) – Ausztria – Wieselburg (8,94 € bruttó/óra)

A TTI Amstetten gyári munkára, termelési munkatársakat keres fémipari területre ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a gyári munka betöltéséhez Ausztriában?

• Szakképzettség nem követelmény, de gyári, termelési munkatapasztalat szükséges

Milyen nyelvtudás kell a termelési munkatárs állás betöltéséhez Ausztriában?

• Német nyelvtudás elvárt, amely legalább alap kommunikáció szintű

Milyen kompetenciákkal kell rendelkeznem, hogy elnyerjem a gyári munkát?

• Megbízható, pontos, motivált, rugalmas, terhelhető

Milyen további elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell felelnem?

• Fémipari tapasztalat
• Önálló, precíz munkavégzés

Milyen vezetői engedély szükséges a munkához?

• B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

Mi a konkrét feladat, amelyet a munka során végezni kell?

• Gyártási munka
• Minőségellenőrzés

Hány műszakban történik a munkavégzés a gyári, termelési munkánál?

• Váltott műszakban (3 műszak)

Milyen fizetésre számíthat Ausztriában egy gyári dolgozó?

• A cégnél minimum 8,94 € bruttó/óra a kereseti lehetőség

Hol történik a munkavégzés?

• Ausztria – Wieselburg

Hogyan kell jelentkezni az állásra?

• Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: amstetten@tti.at

Mi a munkáltató címe és elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem lenne?

TTI Amstetten
Wiener Str. 11, 3300 Amstetten
zH Frau Monika Lang
Telefon: +43 (0) 5/7505-3311
Email: amstetten@tti.at
Referenznr.: 38934

Összegzés és vélemény az ausztriai gyári, termelési munkáról:

Gyári munkalehetőség Ausztriában! Kategóriájában kiemelkedő bérezést nyújt ez a munka. Több okból népszerű a gyári munka. Egyrészt az esetek többségében nem kíván, semmilyen szakképesítést, másrészt nagy létszámban képes foglalkoztatni. De nézzük a részleteket:
A munkáltató szakképesítést nem kér, viszont gyári munkatapasztalat kötelező. Tehát, aki már dolgozott gyárban, referenciának elfogadható. Ez a munka, nem egy nyelvtudást nem igénylő gyári munka, mivel a munkáltató egy erős alap nyelvtudást elvár, ami kiterjed bizonyos beszédszituációkra is. Mint, ahogy azt már említettem a bérezése a kategóriájában egész jó. Ha felkeltette az érdeklődését ez a munkakör, informálódjon a munkáltatónál, vegye fel velük a kapcsolatot, majd jelentkezzen erre az ausztriai gyári munkára. Sok szerencsét Mindenkinek!

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több ausztriai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.