2015. február 6., péntek

Gyári munka – Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter) – Ausztria – Herzogenburg (10,40-11,75 € bruttó/óra + pótlékok)

A Völker GmbH Personalbereitstellung gyári munkára, termelési munkatársakat keres ausztriai munkavégzéssel!

Elvárások:

Milyen iskolai végzettség szükséges a gyári munkához Ausztriában?

• Szakképzettség nem követelmény, de gyári, termelési munkatapasztalat elvárt

Milyen nyelvtudás kell a termelési munkatárs állás betöltéséhez Ausztriában?

• Megfelelő német nyelvtudás szükséges (szóban és írásban)

Milyen kompetenciákkal kell rendelkeznem, hogy elnyerjem a gyári munkát?

• Megbízható, pontos, elkötelezett, motivált, rugalmas

Milyen további elvárást támaszt a cég, amelynek meg kell felelnem?

• Jó fizikai állapot, terhelhetőség
• Túlóra vállalása
• Önálló, precíz munkavégzés

Milyen vezetői engedély szükséges a munkához?

• B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

Hány műszakban történik a munkavégzés a gyári, termelési munkánál?

• Váltott műszakban (3-4 műszak)

Mennyit lehet keresni Ausztriában egy gyári dolgozónak?

• A cégnél 10,40-11,75 € bruttó/óra + pótlékok a kereseti lehetőség

Hol történik a munkavégzés?

• Ausztria – Herzogenburg

Hogyan kell jelentkezni az állásra?

• Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: kollonitsch.nina@vm-personal.at

Mi a munkáltató címe és elérhetősége? Kihez tudok segítségért fordulni, ha kérdésem lenne?

Völker GmbH Personalbereitstellung
Nina Kollonitsch
Telefon: +43 (2742) 26839
Email: kollonitsch.nina@vm-personal.at

Összegzés és vélemény az ausztriai gyári munkáról:

Ismételten egy külföldi gyári munka, nagyon jó kereseti lehetőséggel. A gyári munkákat az jellemzi, hogy a bérezése igen alacsonyan van, ezzel ellentétben ennél a munkánál igen magas a kereseti lehetőség. De nézzük a konkrét elvárásokat. Szakképesítést nem kér a munkáltató és a munkatapasztalat, gyakorlat is csak elvárás! Viszont egy erős alapszintű nyelvtudás szükséges, mely kiterjed a kommunikációra, írásra és olvasásra is. (Ez pár hónap alatt elsajátítható, akár autodidakta módon is!). Tehát ez a gyári munka, nem egy nyelvtudást nem igénylő külföldi munka! Megfelelő nyelvtudás hiányában, kár jelentkezni a munkára, automatikus elutasítással jár. Váltott műszakban kell dolgozni, mely 3-4 műszakot jelent. Már említettük, hogy a bérezése igen magas! A külföldi munkák kategóriájában, sőt még Ausztriában is igen magasnak számít ez a bérezés. Többnyire hiányszakmák és mesterek keresnek ennyit, így ez a gyári termelési munka, nagyon jó választás lehet. Mielőtt jelentkezne, informálódjon, majd vágjon bele! Sok sikert Mindenkinek!

Mi a konkrét munkaköre a termelési munkásnak külföldön?
Milyen gépekkel kell dolgozni?
Mennyit keres külföldön egy termelési munkás?
Mennyire szükséges a nyelvtudás a munka betöltéséhez?
Ha kíváncsi a válaszokra, tekintse meg társoldalunkat: A gyári munkás feladata külföldön

Hol találok még több külföldi álláshirdetést?

Hol találok még több ausztriai munkát?

Iratkozzon fel weboldalunkra, hogy elsőnek értesüljön legújabb álláslehetőségeinkről! Ha hamarabb értesül az állásról és az elsők között adja be a jelentkezését, nagyobb az esélye, hogy Ön kapja meg az állást! Legyen informált, legyen az első!
A jobb oldali oldalsávban találja feliratkozó panelünket! --->

Keresse feliratkozó panelünket az oldalsávban!

Legyen naprakész és olvassa el napi legfrissebb híreinket a nagyvilágból.