2014. december 7., vasárnap

Válogató-csomagoló szalagmunka (Verpacker/in) – Németország – Paderborn

A Walter-Fach-Kraft Personal GmbH válogató-csomagoló munkatársakat keres élelmiszeripari területre!

Elvárások:

Élelmiszeripari munkatapasztalat
Orvosi alkalmassági igazolás megléte
Munkavégzés hűtött környezetben
Megfelelő német nyelvtudás
Megbízható, pontos, motivált, rugalmas
Váltott műszak vállalása
Önálló, precíz munkavégzés
B-kat. jogosítvány, saját jármű előny

Feladatok: Áruk válogatása, csomagolása, címkézése; Minőségellenőrzés

Ha kíváncsi arra, hogy mivel foglalkozik külföldön egy csomagoló munkás, vagy ha szeretné elolvasni a munkával kapcsolatos véleményeket, tapasztalatokat, látogasson el ide: http://szakma-info.blogspot.hu/2014/12/csomagolo-munka.html

Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: kuehn@walterfachkraft.de

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Hülsbrockstr. 51
33334 Gütersloh
Frau Swetlana Kühn
Telefon: +49 5241 2117360
Email: kuehn@walterfachkraft.de
Referenznummer: GT-V