2014. december 12., péntek

Csomagoló szalagmunka (Baby Products Packer) – Anglia – Runcorn (6,50 ₤/óra)

A kép csak illusztráció!

A KPI Recruiting Ltd. 10 fő csomagoló munkatársat keres!

Elvárások:

Termelési/csomagolói munkatapasztalat előny
Megfelelő angol nyelvtudás
Megbízható, motivált, rugalmas, terhelhető
Önálló, precíz munkavégzés
Saját jármű

Feladatok: Baba termékek válogatása, csomagolása; Gépek működtetése; Munkaterület takarítása

Ha szeretne bővebb információt kapni arról, hogy mi a konkrét feladata egy csomagoló munkásnak, ha szeretné tudni, hogyan zajlik egy csomagoló napja (videó segédlettel), látogasson el társoldalunkra: http://szakma-info.blogspot.hu/2014/12/csomagolo-munka.html

Jelentkezés angol nyelvű önéletrajzzal: deeside@kpir.co.uk

KPI Recruiting Ltd.
Unit 7, Evans Business Park, Zone 1.
Deeside Industrial Park, Flintshire
CH5 2JZ
Telefon: 01244 289800
Email: deeside@kpir.co.uk

Ha még több csomagoló állást szeretne átböngészni, nézzen körül itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu/search/label/csomagoló