2014. december 26., péntek

Házvezetőnő / Takarító állás (Housekeeper) – Anglia – Wotton-under-Edge (6,80 £/óra)

Az Orchard Care Homes házvezetőnő / takarító munkatársat keres idősek otthonába!

Elvárások:

Szakmai tapasztalat
Megfelelő angol nyelvtudás
Jó kommunikációs készség
Erkölcsi bizonyítvány
Megbízható, motivált, elkötelezett, rugalmas
Csapatjátékos

Feladatok:

Szobák, közös helyiségek takarítása (porszívózás, ablakok, függönyök, bútorok tisztítása)
Mosdó, mellékhelyiség felszereléseinek (toalettpapír, szappan, stb.) ellenőrzése, pótlása
Hulladékok eltávolítása

Hogyan zajlik egy házvezető, takarító munkanapja? Milyen munkafolyamat jellemzi az állást? Milyen kereseti lehetőség rejlik a munkában? Ha kíváncsi a válaszokra, keresse fel társoldalunkat is: http://szakma-info.blogspot.hu/search/label/Takarítói%20munka

Munkaidő: kb. 30 óra/hét

Jelentkezés angol nyelvű önéletrajzzal: philip.wharrier@orchardcarehomes.com

Orchard Care Homes
Email: philip.wharrier@orchardcarehomes.com

Még több takarító álláslehetőség: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu/search/label/takarító