2014. december 8., hétfő

Házvezetőnő / Takarító állás (Housekeeper) – Anglia – Colchester

A Strathmore Care Group házvezetőnő/takarító munkatársat keres idősek otthonába!

Elvárások:

Munkatapasztalat előny
Megfelelő angol nyelvtudás
Megbízható, motivált, elkötelezett, rugalmas
Ápolt megjelenés, jó modor
Önálló, precíz munkavégzés

Feladatok:

Szobák, közös helyiségek takarítása (portörlés, porszívózás)
Mosdó, mellékhelyiség felszereléseinek (toalettpapír, szappan, stb.) ellenőrzése, pótlása
Hulladékok eltávolítása

Ha szeretne több információt kapni arról, hogy mi a konkrét feladata a takarítónak, illetve házvezetőnek, továbbá ha kíváncsi milyen tapasztalatokat írnak le a takarító munkások külföldön, akkor látogasson el ide: http://szakma-info.blogspot.hu/2014/12/takaritoi-munka.html Számos hasznos fogalom és meghatározás is várja. Legyen tisztában a munka rejtelmeivel!

Munkaidő: 40 óra/hét (Hétfő-vasárnap)

Jelentkezés angol nyelvű önéletrajzzal: jane.toovey@strathmorecare.com

Strathmore Care Group
Email: jane.toovey@strathmorecare.com