2014. december 12., péntek

Termelési munkatárs állás (Produktionsarbeiter) – Ausztria – Neumarkt am Wallersee (8,76 € bruttó/óra)

A kép csak illusztráció!

A TTI Salzburg termelési munkatársakat keres!

Elvárások:

Gyári/termelési munkatapasztalat előny
Megfelelő német nyelvtudás
Megbízható, pontos, motivált, rugalmas
Váltott műszak vállalása (3 műszak)
Önálló, precíz munkavégzés
B-kat. jogosítvány előny

Feladatok: Termelési gépek működtetése; Csomagolás; Különböző szerelési munkák

Ha kíváncsi arra, hogy mi a konkrét feladata egy termelési munkatársnak, vagy hogyan zajlik egy munkanap, akkor látogasson el társoldalunkra is: http://szakma-info.blogspot.hu/2014/12/termelesi-munka.html

Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: salzburg@tti.at

TTI Salzburg
Wolf Dietrich-Straße 13, 5020 Salzburg
zH Herrn Thomas Schweigart
Telefon: +43 (0) 5/7505-5031
Email: salzburg@tti.at

Még több termelési munkalehetőség itt: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu/search/label/termelési%20munkatárs

Forrás: http://www.mps.at/jobs/inserat.aspx?tenantId=1&query=&index=52