2014. december 28., vasárnap

Termelési munka - Fémipari segédmunka (Helfer/in - Metallbearbeitung) – Németország – Teublitz (9,60 €/óra + pótlék)

A Walter-Fach-Kraft Industrie GmbH fémipari segéd dolgozókat keres termelési munkára!

Elvárások:

Fémipari, termelési munkatapasztalat
Kézügyesség, nagyon jó látás
Megfelelő német nyelvtudás
Megbízható, pontos, motivált, rugalmas
Váltott műszak vállalása (3 műszak)
Önálló, precíz munkavégzés
B-kat. jogosítvány

Feladatok: Termelési gépek felszerelése; Alkatrészgyártás; Minőségellenőrzés; Csomagolás

Mi a feladatköre egy termelői munkásnak külföldön? Ki lehet termelői munkatárs?Milyen elvárásoknak kell megfeleljen egy dolgozó? Hogyan történik a gyártás (termelés) a gyakorlatban? Mi a különbség a betanított munkás a szalag munkás és a termelői munkatárs között? Mennyit keres külföldön 2014-ben és 2015-ben egy termelői munkatárs (bérösszehasonlítások)? Mitől függ a kereset mértéke külföldön? Ha érdekli a válasz és szeretne némi információval gazdagodni, keresse fel társoldalunkat és legyen naprakész a termelői munka világában: http://szakma-info.blogspot.hu/2014/12/termelesi-munka.html

Jelentkezés német nyelvű önéletrajzzal: weiden@walterfachkraft.de

Walter-Fach-Kraft Industrie GmbH
Wörthstraße 7
92637 Weiden
Frau Irmgard Meißner-Knorr
Telefon: +49 961 3881930
Email: weiden@walterfachkraft.de

Ha ez az álláshirdetés nem megfelelő az Ön számára, nézze meg további termelői munkalehetőségeinket is: http://kulfoldi-allas.blogspot.hu/search/label/termelési%20munkatárs