2013. november 25., hétfő

Német - Magyar Tolmács-fordító

A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába Tolmács-fordító munkatársat keres!

Főbb feladatok, munkák:
Tolmácsolási feladatok ellátása a magyar és német munkatársak között
Eljárási utasítások, munkautasítások, dokumentumok fordítása
Külföldi kiküldetésben lévő munkatársak adminisztratív ügyintézésének koordinálása
Német nyelvoktatás a kiküldetésben lévő dolgozók számára

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú német nyelvtudás szóban és írásban, műszaki német nyelv ismerete előny
Kiváló kommunikációs készség
Jó munkaszervezési, koordinálási készség
Precíz munkavégzés,
Határozott, rugalmas személyiség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Autóipari területen szerzett tapasztalat előny
Több hónapos külföldi kiküldetés vállalása
Határozott idejű munkaszerződés vállalása

Munkavégzés helye:
Németország, Magyarország-Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a zf58@profession.hu címre!
További információért hívja Vámos Mónikát.
Tel.: 36-524-438

Forrás:profession.hu