2013. november 23., szombat

Elektromérnök (Németország) – (INTS/1/13)

Németországi partnercégük számára keresünk Ravensburg környékére tapasztalt elektromérnököket illetve elektronikai szakembereket az alábbi munkakörbe.

Feladatok:

Vasbeton korrodálását megakadályozó technológia kiépítése
Terepen mérések elvégzése, projekttanulmány elkészítése
Irodai tervezőmunka, PPS rendszerek megtervezése
A technológiához szükséges állítható, kapcsolható monitorozó, adatgyűjtő rendszer megtervezése, kivitelezése
PPS rendszer karban tartása
PCCP elismervény megszerzése

Elvárások:

Szakirányú felsőfokú végzettség
Elektronikai területen szerzett tapasztalat
Német nyelvismeret legalább középfokú ismerete elengedhetetlen
B kategóriás jogosítvány (BE kategória előny)
Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

Azonnali kezdési lehetőség
Kiemelkedő anyagi juttatás: bruttó 14 Euro/óra kezdőbér + 24 Euro napidíj
Bejelentett németországi munkaviszony
Határozatlan idejű munkaszerződés hosszú távra
Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: jelentkezes.debrecen@intsolution.hu

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Forrás:cvonline.hu