2013. november 28., csütörtök

Mosodai munkatárs (Köln) BUD-04-075

Németországi partnercégünk részére, kölni munkavégzéssel mosodai munkatársakat keresünk decemberi kezdéssel!

Feladatok:
Szállodaláncok, üzemi étkezdékben használt ágyneműk, terítők, stb. nagyüzemi tisztítása
Ipari mosó- és vasalógépek kezelése
Nyomon követési napló kitöltése

Elvárások:
Minimum szakmunkás végzettség
Üzemi vagy szállodai környezetben szerzett munkatapasztalat
Előny a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Kommunikációs szintű német nyelvtudás előnyt jelent
Talpraesett, csapatmunkát kedvelő személyiség

Juttatások:
Bejelentett, németországi munkaviszony
Túlóradíj

Munkavégzés helye:
Köln

Magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzokat várjuk az alábbi email címre: jelentkezes.budapest1@delego.hu

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és megfelel a hirdetésben megfogalmazott elvárásoknak, küldje el részünkre a szakmai önéletrajzát. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét.

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és - közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Forrás:cvonline.hu