2013. november 20., szerda

Betanított munka Hollandiában

A Hammersmith Internazionale Kft, betanított munkásokat keres Hollandiai munkavégzésre!

Részletek:
Hammersmith Internazionale Kft.
Nevezett Holland cégnek több mint 3000 foglalkoztatottja van különböző területeken a mezőgazdaságtól a nagyon magasan képzett szakemberekig a jelentkezőknek meg adjuk a cég honlapos elérhetőségét.

- Kimondottan Holland Multinacionális cég Magyarországon alapított, Debreceni Kft-je és Budapesti képviselete, keres henteseket és a szakmába késsel bánni tudó betanított munkásokat, Hollandiai Hivatalos munkavégzésre, kiutazás előtt mindenkit gyakorlatból levizsgáztatnak. Az angol vagy német nyelvet ismerők rögtön utazhatnak, de nyelvtudás nélküliekre is szükség van!

Elvárások:
- precizitás, pontos munkavégzés
- jó fizikum

Előny:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Hollandia

Fényképes Önéletrajzzal telefonszámmal e:mail cimmel mindenkit telefonon felhívunk. Kiutazás Önállóan.

Szállás csoportosan térítés ellenében. Fizetés hetente, a második héttől.

Munkakezdés előreláthatólag 2014 januárban és állandóan adózni Hollandiában kell , Útlevél szükséges.

hammersmith40@profession.hu
Tárgy:Hentes

Forrás:profession.hu